דלתות למקלחונים

דלת היא החזית והכניסה – אם תרצו, הפנים של המקלחון.
דלת מושכת עין ונעימה מעידה על המחשבה ורצון שהושקעו לצורך יצירת אווירה טובה וחווית רחצה מרגיעה. הדלת מעידה על הציפיות והכוונות שלכם בתכנון ובעיצוב המקלחון. חשוב לתת את הדעת לכך שהעולם של דלתות למקלחונים הוא עולם עשיר ודורי גלאס, המובילה בתחום המקלחונים בחדרה והסביבה מציעה דוגמאות רבות של דלתות למקלחונים.

איך נדע לבחור נכון את דלת המקלחון שלנו?
ראשית, צריך לדעת שהתחום הדלתות לחדר הרחצה הוא עולם שהולך ומתפתח ללא הפסקה .לשוק נכנסים כל העת שיטות וחומרים חדשים שפותחים בפנינו אפשרויות עיצוביות חדשות ומבטיחים תוצאות מרשימות יותר.

חשוב לשים לב למה שאנחנו מחפשים בדלת המקלחון או דלת זכוכית לחדר אמבטיה. חדר רחצה המשמש משפחות עם ילדים או אוכלוסייה מבוגרת או בעלת צרכים מיוחדים חייב להיות חדר רחצה נגיש. דלתות למקלחונים מבית דורי גלאס הן דלתות איכותיות ומותאמות אישית על בסיס בדיקה מקדימה של הצוות המקצועי שלנו לצרכים הראשוניים. חשוב לתכנן דלתות למקלחונים באופן שיקל על מי שזקוק לכך את הכניסה והיציאה מן המקלחון.

הצוות המקצועי שלנו בדורי גולד ישמח לעדכן אתכם בפתרונות יצירתיים לבעיות נגישות שונות אל תוך המקלחון וממנו ויציע הצעות לשימוש במוצרי פרזול לדלת שמותאמים או לסוגי דלתות כדוגמת דלת הזזה או בחירה בין כנף-דלת אחת או יותר.

שנית, יש לשים דגש על החומרים מהם עשויות הדלתות. דלת זכוכית מחוסמת ועמידה, שיטות למניעת החלקה, מנגנוני סגירה בטוחה ועמידות הדלת בפני טריקה וזעזועים הם חשובים במיוחד בחדר האמבטיה במוצר רטוב – בעיקר בסביבתם של ילדים. אנו בדורי גלאס מייצרים ומתקינים מקלחונים בחדרה והסביבה מזה שנים רבות ומחויבים למקלחונים בטיחותיים ואיכותיים ללא פשרות.

עניין שלישי ולא פחות חשוב הוא ניצול המרחב בחדר. גם בחדר רחצה גדול ובוודאי בחללים קטנים יותר חשוב לשמור על תחושת הרווחה  והמרחב הפתוח.  צוות דורי גלאס מבטיח לכם חוויית מקלחת מקסימאלית במינימום המקום הדרוש.

צרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ – צעד ראשון בדרך להגשמת המקלחון החלומי שלכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מעקה למדרגות מזכוכית

קידום אתרים