זכוכית למטבחים

יפוי זכוכית למטבחים הוא הדבר החם והטרנד הכי לוהט כיום בעולם עיצוב המטבח.

חיפוי המטבח בזכוכית הוא למעשה ציפוי של המשטחים הרצויים במטבח בשכבת זכוכית בטיחותית ועמידה. חיפוי זכוכית למטבחים היא הדרך שלכם לשמור על המטבח שלכם לאורך זמן, להעניק לו מראה רענן, צעיר ושיקי בקלות, בעלות סבירה ומבלי להיכנס לפרוייקט שיפוצים או החלפת מטבח.

מעבר לעיצוב, לזכוכית למטבחים יתרון נוסף והוא הניקיון בקלי קלות מאחר וארונות המטבח, הקרמיקה או כל חלק אחר שתבחרו לחפות בזכוכית יהפוך לקל לניקוי מבלי לפגוע בחיפוי.

המטבח “עייף” וישן? רוצים מראה חדש למטבח? אנו בדורי גלאס מציעים לכם מגוון ענק של חיפויי זכוכית – כולל חיפויי מטבח בצבע. לרבים יש בבית מטבח בצבע אחיד (לרוב גם יחיד ובהיר). תארו לכם תוספות צבע שתוכלו לבחור מתוך מאגר הצבעים והגוונים שלנו. כך, תוכלו לחדש את מראה המטבח ולהוסיף לו נקודות אור ושמחה ומראה כללי זוהר.

חיפויי מטבח בצבע פותחים בפניכם אפשרות לעיצוב חזות המטבח לפי טעמכם אישי: להוסיף נקודות צבע עדינות שהיו חסרות לכם במטבח או או “להתפרע” בשילובי צבעים בשלל צבעי הקשת. במהלך החיפוי אנשי המקצוע שלנו שומרים לכם על המטבח המוכר והאהוב שלכם עם חיפוי זכוכית צבעוני שמוסיף לאווירה התוססת שבמטבח.

מרגישים ש”כבד” עליכם חיפוי בצבע? מעדיפים חיפוי זכוכית למטבח בסגנון קלאסי ועדין? עם איור עדין או נגיעות צבע קלילות בלבד? אולי אמירה אישית או כיתוב? אין בעיה! לצוות הגרפיקה שלנו בדורי גלאס יש מגוון אפשרויות והצעות עבורכם לעיצוב עם תמונות בהדפסה על זכוכית.

תמונות בהדפסה על זכוכית מגיעות בכל גודל או סגנון. אנשי המקצוע שלנו יוכלו להמליץ לכם על תמונה או איור על פי מיטב ניסיונם העשיר. יחד עם זאת, הטכניקה המיוחדת שלנו להדפסת על זכוכית מאפשרת לכם להשאיר גם חותם אישי של ממש במטבח הפרטי שלכם. לכן, אם יש לכם בראש תמונה ספציפית שלא מצאתם במאגר שלנו או אולי רעיון ייחודי משלכם, צוות דורי גלאס יוכל להגשים לכם אותו בקלות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אמבטיון פינתי

קידום אתרים