מחיצות זכוכית למשרדים

המראה הכללי של המשרד משדר המון ללקוחות שלכם – דורי גלאס מציעה לכם לשדרג את המראה ללוק של המאה ה-21 עם מחיצות זכוכית למשרדים.

עיצוב באמצעות זכוכיות למשרדים ישווה הם לוק נקי וזוהר. מחיצות גבס ש”מכבידות” על החדר ונותנות תחושה של מבוך, השימוש בזכוכית נותנת ללקוחות שלכם את התחושה הקלילה והנעימה כשהם נכנסים.

אנו ממליצים על שימוש בזכוכית למשרדים במיוחד אם חלל המשרד שלכם הוא קטן. הזכוכית תעזור לכם לחלק את החדר לפי הצרכים שלכם תוך שמירה על מראה מאוורר וניצול מקסימלי של כל חלל המתחם. על ידי מחיצות זכוכית למשרדים שלכם נוכל וליצור עבורכם את המרחב הנוח ביותר לכם ולעובדים והמזמין ביותר עבור לקוחותיכם.

מניסיוננו רב השנים בדורי גלאס אנו יודעים שהצבת ויטרינות למשרד ולהפרדת חללים, כולל שימוש בזכוכית שקופה, מעוטרת או חלבית עפ”י טעמכם, תעניק יוקרתיות לחדרי ישיבות גדולים כקטנים, ותחושה אינטימית ונעימה למשרדים האישיים. בחללים מתאימים נוכל להשתמש במחיצות זכוכית למשרדים בשיטה מודולארית – כך תוכלו להתאים את החלל לכל מטרה: מחיצות הזזה שבעזרתם תוכלו להקטין או להרחיב איזורים ולהתאים את המשרדים לישיבות מצומצמות או אירועים מרובי משתתפים.

אנו מאמינים שלכל אחד צרכים וחלומות משלו. צוות שיגיע אל משרדכם, ילמד מכם על תוכניותיכם ויבצע בדיקות במקום. נגבש יחד את התכנון לעיצוב בויטרינות למשרד. המחיצות שלנו מגיעות במגוון סגנונות, גדלים וגבהים על פי הצורך ובהתאמה אישית לגודל המקום ולצורך ואת העבודה במקום מבצעים מיטב אנשי המקצוע שלנו.

אנו יודעים שעבורכם זמן הוא כסף ושכל שינוי או שיפוץ קטנים במשרד עלולים להיות כרוכים בחוסר נוחות. רבים דוחים את העיצוב מהחשש שמחכה להם “כאב הראש”. לכן, אנו בדורי גלאס נשמח לעזור לכם להגשים את החלום, ורואים חשיבות רבה לעצב ולהניח את הויטרינות למשרד שלכם במקצועיות, באחריות, עם יחס אישי והכי חשוב – במינימום זמן!

צרו קשר עוד היום, ונציגנו יגיעו אליכם למדידות במקום ללא עלות או התחייבות ויעניקו לכם הצעה מפורטת לעיצוב עם מחיצות הזכוכית למשרדים מבית דורי גלאס.

מוזמנים לצפות בגלריה בנוסף:
ויטרינות למשרדים

קידום אתרים