מקלחונים בהתאמה אישית

הפונקציונליות הרבה והחיסכון הגדול במקום, במשך ההתקנה הקצר ובעלות המקלחון, מביאים רבים להכיר ביתרון הגדול של המקלחון על פני אמבטיה ולהתקין בביתם מקלחון זכוכית, ורווח השימוש בדלתות הזזה.

כל חדרי הרחצה שונים אלה מאלה בדירות שונות ומצריכים חשיבה ותכנון מוקדמים. חשיבות התקנתם של מקלחונים בהתאמה אישית לפי צורכי הלקוח ונתוני חדר הרחצה היא רבה מאוד.

הצוות המיומן והמנוסה שלנו בדורי גלאס כבר התקין מאות דלתות הזזה זכוכית לאמבטיה ומקלחונים בהתאמה אישית. אנו רואים במקלחונים פריט ריהוט חשוב בחדר הרחצה שהופך את חוויית המקלחת לנעימה ומרגיעה ביותר.

לכן, אנו עושים כל מאמץ לעצב ללקוחותינו הרבים מקלחונים בהתאמה אישית מתוך התחשבות בממדי החדר ומתוך חשיבה מקדימה והתאמה לצורכי הלקוח כמו למשל לקוח בעל צרכים מיוחדים. חלק חשוב בתכנון המקלחון אנו מקדישים לסגנון העיצובי המועדף על הלקוח ונותנים המלצות מקצועיות לעיצוב מקלחון שקוף שיענה על הטעם האישי השונה של כל אחד ואחד.

מהם השלבים בבחירה נכונה של מקלחון שקוף?

  1. חובה לבצע מדידות מדויקות במקום! צוות דורי גלאס יגיע לביתכם ויבצע מדידות מקצועיות שיבטיחו גודל מקלחון מדויק ואטימה מוחלטת, כל זאת ללא התחייבות.
  2. בחינת הצרכים הספציפיים של הלקוח.
  3. בחירת דגם למקלחון או לדלתות הזזה זכוכית לאמבטיה. כל הדגמים שאנו מציעים עשויים זכוכית מחוסמת שמבטיחה בטיחות מקסימלית וחומרי אטימה הרמטית.
  4. הוספת אלמנטים עיצוביים ממגוון רחב של דגמים לבחירת הלקוח. ניתן לשלב בתוך זכוכית המקלחון אלמנטים שונים כמו איורים שונים שמוחדרים לזכוכית בשיטה ייחודית לאווירה נעימה והוספת צבעוניות למקלחת.
  5. לא להתפשר לא על נוחות ולא על עיצוב – שניהם אפשריים במקלחונים בהתאמה אישית. לקוחות רבים למשל, מעדיפים שלפחות חלק מהמקלחון יהיה אטום ולא שקוף וכך נשמרת תחושת הפרטיות במקלחת. אנו בדורי גלאס מבינים את הצרכים השונים הללו ונציע אפשרויות שונות המשלבות את כולם יחד.
  6. בחירה בצוות מנוסה להתקנת המקלחון. צוות דורי גלאס מיומן לביצוע עבודות התקנת מקלחונים ומבטיח לכם מקלחת ראשונה במקלחון החדש שלכם בתוך זמן קצר ביותר.
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מקלחוני זכוכית
קידום אתרים