מקלחונים מזכוכית

חדרי המקלחת הם כמעט תמיד חדרים קטנים שסובלים מצפיפות רבה ונוטים להיות לא נוחים לשימוש. התקנת מקלחונים משדרגת את חדר הרחצה ומרחיבים את השטח הפנוי בחדר.  מקלחונים מזכוכית והופכים אותו מעוד חדר מקלחת לחדר רחצה מהודר במיוחד ובעל מראה יוקרתי מאוד.

חדרי המקלחת הקטנים והצרים לרוב, מחייבים אותנו לנצל ניצול חכם של החדר ו”להוציא ממנו יותר”. מצד אחד, החדר אמור לכלול את כל הפריטים להם אנו זקוקים אבל מצד שני, חשוב לנו שלא “להעמיס”  על החדר פריטים וחפצים שיקטינו את החלל עוד יותר.

מקלחונים מזכוכית – ובייחוד מקלחונים פינתיים הזזה, בעלי דלתות הזזה לצמצום השטח הדרוש למקלחון – הם הפתרון האולטימטיבי לחדרי מקלחת.

המקלחונים מזכוכית תוחמים את חלל המקלחת עצמה אך משאירים את כל המרחב חשוף, במראה כללי נקי ועם מינימום תחושת חציצה והפרעה מבחינה ויזואלית. מקלחונים מזכוכית בעלי האמבטיון הפינתי הם כמו ללכת עם ולהרגיש בלי – השקיפות של הזכוכית עוזרת למראה השלם של החדר ללא ההפרעה במרחב הוויזואלי שנוצרים על ידי וילונות או חומרים אטומים אחרים.

למניעת הפרעה להתנהלות בחדר המקלחת ולניצול שטח מקסימלי, אנו בדורי גלאס ממליצים על אמבטיון פינתי שניתן למצוא אצלנו בגדלים ובגוונים שונים וכמובן, בהתאמה אישית.

פינות החדר הם לרוב אזור לא מנוצל ולכן, להשלמת המקלחון בצורה אופטימלית אנו ממליצים לשלב עם האמבטיון גם מקלחונים פינתיים הזזה. דלת ההזזה מותאמת באופן פרטני וחוסכת את המקום הרחב שדלת פתיחה רגילה דורשת.

הגמישות הרבה בתחום המקלחונים הפינתיים יחד עם המקצועיות והעלות ללא תחרות שאנו מציעים הופכים את המקלחונים הפינתיים מזכוכית לעסקה משתלמת גם לדירות להשכרה, שבהן קיימות בדרך כלל מקלחות. מקלחון מזכוכית יעלה מאוד את ערך הדירה יהפוך אותו לאטרקטיבית ביותר.

לאחר המקלחת נותרו טיפות מים על החלק הפנימי של הדלת. דלת ההזזה פותרת את הבעיה הידועה והמרגיזה של טפטוף המים מהדלת על רצפת החדר עם פתיחת הדלת וכל הרטיבות והמים נותרים בתוך שטח האמבטיון.

דורי גלאס מתחייבת למוצר איכותי עם דרגת אטימה מוחלטת ובגימור אחיד ומושלם.

מוזמנים לצפות בגלריה בנוסף:
מקלחונים

קידום אתרים