קיר זכוכית למטבח

ריחות התבשילים והמאפים מושכים את כל בני הבית לבוא ולהציץ במה שמתחבא בתוך הסירים… המטבח הוא הלב הפועם של הבית, בזה אין ספק. ככזה, אנחנו רוצים שהמטבח שלנו יהיה נעים לעבוד לעבוד ולשהות בו. למראה נקי ואלגנטי, אנו בדורי גלאס, ממליצים על התקנת קיר זכוכית למטבח.

חיפוי קיר זכוכית למטבח היא הדרך המושלמת למראה זוהר וייחודי למטבח שלכם. חיפוי הזכוכית מודבק אל קירות המטבח בצורה מקצועית ובטיחותית על ידי מיטב אנשי המקצוע שלנו, מקשר בין ארונות המטבח אל קירותיו ומעניק למטבח מראה שלם. נוכל להתקין בביתכם קיר זכוכית למטבח למראה קיר חלק ורגוע ואם תרצו, נוכל להתאים לכם את ההיפך הגמור: חיפוי קיר בצבע כדי “לשבור” את המונוטוניות של ארונות מטבח בהירים או לבנים על רקע קירות לבנים.

על ידי חיפוי קיר זכוכית למטבח לא רק שתקנו למטבח שלכם מראה יוקרתי אלא תוכלו גם לשמור על הקירות לאורך זמן. לא עוד המאבק העיקש בכתמי שמן ואדי בישול! לא עוד צביעה חוזרת של הקירות החשופים במטבח!

הבחירה הנבונה בקיר זכוכית למטבח מבית דורי גלאס תשחרר אתכם מהחלק הפחות “כייפי” שבבישול גם לחובבי בישול ידועים – הניקיון. ניקוי קירות המטבח מאבק או לכלוך שנוצר כתוצאה מהבישול הוא לפשוט וקל. התקנה חד פעמית של קיר זכוכית למטבח באיכות ובעמידות חסרות הפשרה מבית דורי גלאס, וקניתם לכם ראש שקט לשנים רבות. תשכחו מצביעת קירות ותתחילו לחשוב מה תעשו בכסף שאתם הולכים לחסוך על חומרי ניקוי שונים ורבים שאתם משתמשים בהם כיום.

אבל למה להסתפק רק בזה?
המומחים של דורי גלאס ממליצים על סוג חיפוי נוסף למטבחים – קיר מראה. מאחר ולעיתים קרובות היינו רוצים להרחיב את המטבח ואיננו רוצים או יכולים לשבור קיר לשם כך, אפקט המראה יוכל ליצור אשליית מרחב ומטבח מרווחים וגדולים יותר וכך גם נעימים יותר.

למעשה, שימוש בקיר מראה הוא פתרון מצויין ואידיאלי לא רק למטבח אלא לכל איזור וחלל צרים או קטנים בבית ושאותם היינו רוצים “להרחיב”.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
זכוכית למטבחים

קידום אתרים