מקלחוני זכוכית

אנו בטוחים שאתם מכירים את הסיטואציה: אתם מתקלחים, וילון האמבטיה הדהוי נדבק מהמים אל דופן האמבטיה וכשאתם מצליחים להזיז אותו ממקומו אתם מגלים שמים בכל זאת יצאו החוצה והרטיבו את הרצפה. וכמה פעמים הייתם צריכים לתלות שוב ושוב את הווילון אחרי שנפל?

אם אתם מחפשים מקלחת או אמבטיה מפנקת בלי לחשוב יותר מידי, אנו בדורי גלאס מציעים לכם לעבור, כמו רבים אחרים, למקלחוני זכוכית.

צוות דורי גלאס מציע לכם להיכנס לעולם מקלחוני זכוכית שהופך את הרחצה לחוויה נעימה הרבה יותר ואת האמבטיה למקום מזמין יותר מאי פעם.

זכוכית? לאמבטיה!? – בהחלט!!! מקלחון זכוכית לאמבטיה הוא מקלחון עשוי זכוכית מחוסמת. שיטת הייצור של זכוכית מחוסמת הופך אותה לחזקה פי 5 מכל סוג זכוכית אחרת ואתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שבחרתם במוצר בטיחותי ביותר לשימוש בבית.

מקלחון זכוכית לאמבטיה מונח ומחוזק אל דופן האמבט. כך מתחמים את מרחב האמבטיה ומנצלים את כל אורך דופן האמבט כדי לחסוך חיסכון מקסימלי של מקום. המראה שמתקבל הוא יוקרתי ביותר, נקי, ובזכות שקיפותה של הזכוכית הוא מתאימה לכל סוגי העיצובים והצבעים בחדר האמבטיה.

להשלמת המראה הכללי והנקי, אנשי המקצוע שלנו ממליצים בחום לבצע חיפוי זכוכית לאמבטיה שמגנה באופן מלא מפני רטיבות, מחדשת את מראה חרסינות האמבטיה ומשלימה באופן מלא את הלוק הסופי של חדר אמבטיה לאחר הוספת מקלחוני זכוכית.

חיפוי זכוכית לאמבטיה מתכתב היטב עם מקלחון האמבטיה מאפשר גם חידוש האמבטיה וגם הפיכתו לחדר חדש לחלוטין עם שיטת הדפסת התמונות בזכוכית הידועה מבית דורי גלאס. בתוך זמן קצר ביותר ומבלי לשבור חרסינות וללכלך את הבית, תקבלו חדר אמבטיה נוצץ ומלא ברק.

חיפוי זכוכית לאמבטיה הוא הוספת ציפוי זכוכית שקופה לחדר האמבטיה ולכן מתאים ביותר גם לחידוש חדרי אמבטיה קטנים וצרים במיוחד. האפשרות לחפות את חדר האמבטיה בהדפסים או בזכוכית צבעונית יעילה במיוחד לכיסוי והסתרת פגמים. העלות הזולה יחסית של השיטה הופכת אותה לכדאית גם בדירות שכורות שבהן חדר האמבטיה הוא לרוב החדר שבו פגמים רבים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מחיצות זכוכית למשרדים

קידום אתרים